BAY BAYAN UNISEX MARKALAR
 
Hakkımızda Mağazalar Göz Sağlığı İletişim
HAYATA FARKLI PENCERELERDEN BAK
BİZİ TANIYIN
Göz Grup Hakkında  
Misyonumuz  
Kurusal Anlaşmalar  
GözGrup'ta Kariyer  
HAKKIMIZDA
GözGrup Optik Mağazalarının temeli 1968'de Arun Optik olarak başladı ve optik sektöründe1990'lı yıllara kadar müşterilerine en iyi hizmeti vermeye çalışırkenaynı zamanda sektöre kalifiye elemanlar kazandırdı.

1996 yılından sonra da GözGrup adı ile mağazalar zincirini çoğaltarak müşterilerine daha çağdaş mekanlarda gelişen teknoloji ile birlikte dünya markaları olan optik çerçeve-güneş gözlüğü, optik ve güneş camı ve lenslerde kaliteli servis hizmeti vermeyi devam ettirmektedir.

GözGrup Optik Mağazalarının ilke ve prensipleri, daima doğru, güvenilir, dürüst hizmetler en iyi şekilde müşterilerini memnun etmektir. GözGrup Optik Mağazaları yönetici ve çalışanları ile büyük bir ekiptir. Bu büyük ekibin sayısını 2000'li yıllarda daha da çoğaltıp mağaza sayısını arttırmak ve sektördeki öncü, yenilikçi kimliğini sürdürmek amacımızdır.
MİSYONUMUZ
GözGrup Optik Mağazaları uzun yıllardan bu yana sağlık sektöründeki deneyimleri dürüstlüğü, güvenilirliği "hizmette sınır yok" anlayışı ve ekip ruhu ile çalışmayı ilke edinmiş; yenilikçi bir kuruluştur.

Hedefimiz Türkiye optik sektörünün gelişmesine katkıda bulunmak için gelişen teknolojiyi takip edip müşterilerimize çağdaş hizmet anlayışı ile sürekli kaliteyi sunmaktır.
KURUMSAL ANLAŞMALAR
GözGrup Optik Mağazaları, kurumsal anlaşmalı firma çalışanlarına cazip indirim oranları sunmaya devam ediyor.

Kurumunuz olarak faydalanmak istiyorsanız lutfen bizimle iletişime geçin.
GÖZGRUP'TA KARİYER
GözGrup Optik Mağazalarının kültüründen doğan, her GözGrup çalışanının sahip olmaktan gurur duyduğu ve paylaştığı ilkeler vardır. Bu ilkeler, GözGrup'un Türkiye'nin en büyük perakende optik mağazaları arasında yer almasını sağlamakta ve vizyonunu gerçekleştiren üzere alt yapıyı oluşturmaktadır.

Buna göre, GözGrup Optik Mağazaları'nın her üyesi

   Topluma duyarlıdır.
   Güvenilir ve dürüsttür.
   Tüm müşterilere duyarlıdır.
   Takım ruhuna ve dayanışmaya önem verir.
   Dinamiktir.
   Her zaman yaratıcı ve yenilikçidir.
   Özgüvene sahiptir.

Her GözGrup üyesinin sahip olduğu bu ortak değerlerle, GözGrup'u ileriye götürecek potansiyel iş gücünü bünyemize kazandırmak, geliştirmek ve birlikte ortak bir yaşamı paylaşmak temel ilkemizdir.

Bu ilkelerle birlikte kurucularımızın tüm GözGrup çalışanlarıyla birlikte sektöre ve Türk toplumuna da yol gösteren davranış ve sözleri her zaman ilerlediğimiz yolda bizlere ışık tutacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKECEK DİĞER GÖZLÜKLER
KISACA BİZ
GözGrup Optik Mağazalarının temeli 1968'de Arun Optik olarak başladı ve optik sektöründe 1990'lı yıllara kadar müşterilerine en iyi hizmeti vermeye çalışırken aynı zamanda sektöre kalifiye elemanlar kazandırdı. 1996 yılından sonra da GözGrup adı ile mağazalar zincirini çoğaltarak müşterilerine daha çağdaş mekanlarda gelişen teknoloji ile birlikte dünya markaları olan optik çerçeve-güneş gözlüğü, optik ve güneş
ŞUBELERİMİZ
Bize her türlü konuda şikayet ve önerilerinizi sunabilir, mağazalarımız ve ürünlerimiz hakkında görüşlerinizi dile getirebilirsiniz.
GÖZ GRUP İLETİŞİM
GözGrup Yönetimi
Mahmutbey Mah.Turgut Cad.No:16 K:2,
Bağcılar - Istanbul
Tel: 0212 4457344
E-posta: gozgrup@gozgrup.com